הדמויות

 

comfy.jpg קומפי הוא ילד שמח וחברותי כבן שש. בהיותו דמות אנושית, ילדים נוטים לאהוב אותו יותר מכולם. עם שערו האדום ועיניו הבורקות, מה שהוא הכי אוהב הוא לבלות עם חבריו הטובים מקומפילנד.
chars-jumpy.jpg ג'מפי הוא כלב קטן שובב וזריז. הוא הדמות היחידה בקומפילנד שאיננה נחמדה במיוחד. הוא אוהב לעשות מעשי קונדס ולתחבל תחבולות. הוא מצליח להתחמק יותר מהאחרים, יש לו פתיל קצר כשהוא מבקש מהילדים לעשות משהו, וכשהוא כועס הוא דואג שכולם ידעו. ג'מפי אוהב להעביר את הזמן בגינה ובטיפוח ערוגות הפרחים והירקות.
chars-feely.jpg   פילי היא פילה שמנמנה ושמחה, חמימה ואוהבת. כשהיא מחבקת מישהו, היא לא מעמידה פנים, אלא עושה זאת מכל הלב מפני שהיא באמת אוהבת את כולם. כל מי שבא אליה יזכה לאוזן קשבת ואוהדת. במקצועה היא ציירת ובהיותה אמנית אמיתית היא נוטה להיות קצת רגשנית ופזורת נפש.
 chars-snaily.jpg  סניילי החילזון, הדמות הזעירה ביותר בקומפילנד, הוא הילד הכי קטן בשכונה. בהיותו צעיר, הוא גם נאיבי ולכן אפשר להבהיל אותו בקלות. בנוסף הוא גם ביישן, תמים ומתוק. בכל פעם שהוא מפוחד או מובך, הוא מתכווץ לתוך הקונכייה שלו. קונכייה זו משמשת גם כמחסן אינסופי של כל מיני דברים. סניילי הוא דוור, והאופי שלו מתאים לעבודה: הוא עובד קשה ודייקן, למרות שהזמן אף פעם לא בעדו.
chars-buddy.jpg באדי הדוב הוא הטיפשון בחבורה. ראשו מלא בדברי חוכמה מלומדים שהוא נוהג להשתמש בהם במקום שבו הגיון פשוט ואינטואיציה מתאימים יותר. באדי חושב שהוא החכם מבין חבריו ושאליו כולם יפנו לקבלת עצה. פילי היא היחידה שבאדי לא מתנשא מעליה, משום שהוא מעריץ את כושר ההמצאה והיצירתיות שלה. באדי בדרך כלל מעט יהיר ומגושם.
chars-didi.jpg קל להתחבר לתיקי. היא ילדה מתוקה בת שלוש, אוהבת שעשועים העסוקה בגילוי העולם שסביבה.
chars-yoki.jpg יוקי - החתלתול של תיקי הוא כדור פרווה קטן ושובבי. במשחקיו וכרכוריו הנמרצים הוא לפעמים מפיל כל מיני דברים.
chars-oops.jpg בכל חבורה יש ליצן ואופס הקוף הוא כזה. קומיקאי ואקרובט, אופס עושה מעשי קונדס, מטפס, מתנדנד, מלהטט, מנגן בכלי נגינה, מספר בדיחות וסתם עושה שטויות.
chars-boo.jpg בו מייצג את הצד האימפולסיבי והפזיז של כל פעוט, השדון החצוף הזה מרפרף לו סביב ועושה נזקים. אבל אתם תמיד תסלחו לו - הוא אף פעם לא מגזים.
chars-betty.jpg אל תתנו לעיני הכלבלב העצובות שלה לעבוד עליכם. בטי היא החברה הכי טובה של כולם. היא אימהית, חמה ומסורה במלואה לתיקי. למרות שהיא לא קומיקאית, הדברים שקורים לה יצחיקו אתכם.